Tuż za ciepłownią znajduje się droga gminna wraz z kolektorem idącym z Kościuszki do Żeromskiego. Odcinek wygląda tragicznie. Byłoby dobrze gdyby gmina lub PEWiK się tym zajęli.
W komendzie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej odbyła się uroczystość ślubowania nowych funkcjonariuszy. Wręczono również medale pamiątkowe...